Koop rechtstreeks van de bron

Centrale ligging NL

(H)echt familiebedrijf

Gegarandeerd A-kwaliteit

Altijd met fabrieksgarantie

Koop rechtstreeks van de bron

Centrale ligging NL

(H)echt familiebedrijf

Gegarandeerd A-kwaliteit

Altijd met fabrieksgarantie

GeoCeramica® Maatwerk Zwembadranden en Vijverranden

GeoCeramica Maatwerk Specials

Op zoek naar GeoCeramica® zwembadranden of vijverranden op maat? Wij zagen alle randen in verstek in onze eigen tegelzagerij – uit 214+ designs. Vraag direct een vrijblijvende offerte aan!

✦ Uit eigen tegelzagerij

Bestel uw GeoCeramica tegels in 4 cm en geef aan welke zwembad- of vijverranden u nodig heeft. Wij produceren deze met 1 cm tegels die in verstek worden gezaagd voor een naadloze, professionele afwerking. Alle designs uit het complete GeoCeramica assortiment zijn beschikbaar.

Inspiratie & projecten

Ontdek hoe onze klanten GeoCeramica maatwerk hebben toegepast bij hun zwembad of vijver.

Waarom kiezen voor ons maatwerk?

🔧

Eigen tegelzagerij

Alle elementen worden geproduceerd in onze professionele tegelzagerij. Vakkundig in verstek gezaagd voor een perfecte afwerking.

🎨

214+ GeoCeramica designs

Elke tegel uit het complete assortiment kan worden verwerkt. Van Corten Steel tot Evoque Perla.

📐

Flexibele maatvoering

De A-zijde sluit aan op de tegels. De B en C zijden passen wij geheel aan op uw situatie.

A-kwaliteit, beste prijs

Premium kwaliteit voor scherpe internetprijzen. Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Het bestelproces

Van selectie tot levering: wij begeleiden u bij elke stap.

1

Kies uw tegel

Selecteer de GeoCeramica kleur die past bij uw tuin en zwembad.

2

Bepaal de maten

Kies het model en geef de gewenste B en C afmetingen door.

3

Ontvang offerte

Razendsnel een vrijblijvende offerte op maat.

4

Productie & levering

Wij produceren de elementen en leveren op uw locatie.

Beschikbare modellen

Alle elementen hebben een A, B en C zijde. De A-zijde sluit aan op de GeoCeramica tegels. De B en C zijden zijn naar wens aanpasbaar.

L-model zwembadrand

L-model zwembadrand

Het L-model is ideaal voor rechte randen van zwembaden en vijvers. De bovenzijde gecombineerd met de lange zijde zorgt voor een strakke, professionele overgang van terras naar water.

Zijde Omschrijving Maat
A Bovenzijde (lengte) Vast, aansluitend op tegel
B Breedte Naar wens aanpasbaar
C Hoogte / diepte Naar wens aanpasbaar
Zwembadranden Vijverranden
Hoekmodel uitwendig

Hoekmodel uitwendig

Voor buitenhoeken van zwembaden en vijvers. Dit model zorgt voor een perfecte afwerking waar twee randen samenkomen aan de buitenzijde van de constructie.

Zijde Omschrijving Maat
A Bovenzijde Vast, aansluitend op tegel
B Breedte Naar wens aanpasbaar
C Zichtzijde Naar wens aanpasbaar
Buitenhoeken Zwembadranden Vijverranden
Hoekmodel inwendig

Hoekmodel inwendig

Voor binnenhoeken van zwembaden en vijvers. Dit model zorgt voor een naadloze overgang waar twee randen samenkomen aan de binnenzijde.

Zijde Omschrijving Maat
A Bovenzijde Vast, aansluitend op tegel
B Beide zijden Naar wens aanpasbaar
C Zichtzijde Naar wens aanpasbaar
Binnenhoeken Zwembadranden Vijverranden

Offerte aanvragen

Vul onderstaand formulier in en ontvang razendsnel een vrijblijvende offerte op maat.

Projectinformatie

Elementen specificeren

Element 1

Uw gegevens

Aanvraag verzonden

Bedankt voor uw offerte aanvraag. Wij nemen razendsnel contact met u op met een op maat gemaakte offerte.

Belangrijke informatie

⚠️ Bestel tegelijk met uw tegels

Keramische tegels kunnen per batch licht in kleur verschillen. Bestel de randen tegelijk met uw tegels voor een perfecte kleurmatch.

📦 Langere levertijd

Maatwerk wordt later geleverd dan standaard tegels. Houd hier rekening mee bij het plannen van uw project.

💶 Prijs op aanvraag

De prijs is afhankelijk van model en maatvoering. Vraag vrijblijvend een offerte aan voor de beste prijs.

🔧 Verstekproductie

De elementen worden gemaakt van 1cm tegels die in verstek worden gezaagd. Dit geeft een perfecte afwerking zonder zichtbare naden.

Veelgestelde vragen

Ja, alle designs uit het complete GeoCeramica assortiment kunnen worden verwerkt tot zwembadrand of vijverrand. De elementen worden gemaakt van 1cm dikke tegels die in verstek worden gezaagd voor een perfecte afwerking.

De A-zijde is de bovenzijde die aansluit op de GeoCeramica tegels – deze maat ligt vast. De B-zijde is de breedte en de C-zijde is de hoogte of diepte van het element. De B en C zijden kunnen naar wens worden aangepast.

Keramische tegels kunnen per productie batch licht in kleur verschillen. Door tegels en maatwerk tegelijk te bestellen, zorgen wij ervoor dat alles uit dezelfde batch komt en de kleuren perfect overeenkomen.

Maatwerk elementen hebben een langere levertijd dan standaard tegels. De exacte levertijd is afhankelijk van de complexiteit en het aantal elementen. Dit nemen wij uiteraard mee in uw offerte.

Bekijk ook

Vragen over maatwerk?

Ons team staat klaar om u te helpen

🚚 %DATE%: 50% korting op TRANSPORT!

⏰ Bespaar €50,- op je bezorging – alleen vandaag!

Nog maar 00:00:00:00