Lithofin MN Cementsluierverwijderaar 1 liter voor natuursteen tuintegels
Heb je net natuursteen tegels laten leggen, maar zie je nog een waas of vlekken van voegmiddel en cement? Dan is de Lithofin MN Cementsluierverwijderaar 1 liter de ideale oplossing. Dit krachtige reinigingsmiddel is speciaal ontwikkeld om cementsluier, mortelresten, kalk en lichte roestsporen te verwijderen van natuurstenen oppervlakken. Gebruik dit middel voor het verwijderen van verwerkingsresten van natuursteen tegels. Zo geniet je vanaf het begin optimaal van je terras.
Speciaal ontwikkeld voor natuursteen
Lithofin MN cementsluierverwijderaar 1 liter is speciaal ontwikkeld voor natuursteen terrastegels. Het verwijdert vuilresten die zijn achtergebleven na het verwerken en voegen van de tegels. Dit product is geschikt voor verschillende zuurbestendige natuursteensoorten, zoals graniet, gneiss, kwartsiet, zandsteen en leisteen. Door direct na aanleg te reinigen voorkom je dat verwerkingsvuil blijvende resten achterlaat.
Lithofin MN Cementsluierverwijderaar gebruiken
Voor het beste resultaat maak je het oppervlak eerst licht vochtig. De Lithofin MN Cementsluierverwijderaar wordt verdund met water. De verhouding van verdunning is afhankelijk van de mate van vervuiling. Een handig hulpmiddel voor het verspreiden van de reiniger is de Lithofin Pro IK Drukspuit. Breng het middel aan en werk het vervolgens in met de blauwe Lithofin schrobpad. Deze pad is ideaal voor het reinigen van natuursteen tegels, omdat hij stevig genoeg is om resten los te maken zonder het oppervlak te beschadigen. Laat de reiniger ongeveer tien minuten inwerken, schrob tussendoor nogmaals, en spoel het daarna grondig af met schoon water.
Bestratingsmarkt.com: de beste prijs, snelle levering
Bij Bestratingsmarkt.com ben je verzekerd van de beste prijs in Nederland. Dankzij onze ruime voorraad en snelle levering kun je ook nog eens snel aan de slag met jouw tuinproject. Zo ook met het reinigen en beschermen van je bestrating. Bestel daarom vandaag nog. Ontdek de hoogwaardige kwaliteit en voordelige prijs van Lithofin reinigingsmiddelen bij Bestratingsmarkt.com.
Let op: Lithofin MN Cementsluierverwijderaar is niet geschikt voor beton of sierbeton, vanwege het zuurhoudende karakter. Gebruik op beton kan leiden tot vlekken, ruwheid of glansverlies. Voor het reinigen van betonnen bestrating adviseren wij Lithofin Actiefreiniger als veilig en effectief alternatief. Twijfel je? Neem gerust contact met ons op voor advies.